Peterborda er adamdy poıyz qaǵyp ketti
ASTANA. QazAqparat - Peterbordaǵy "Obýhovo" stansasynda elektr poıyzynyń astyna túsken er adam aman qaldy.
"Rosbaltqa" RF TJM Peterbor MM baspasóz qyzmeti oqıǵa saǵat 19:45-te oryn alǵanyn habarlaǵan.
Ol júrýge tyıym salynǵan jerden ótip ketpekshi bolǵan. Qutqarýshylar tikushaq shaqyryp, zardap shegýshini aýrýhanaǵa jetkizdi. Onyń qazirgi jaǵdaıynyń qandaı ekendigi ázirge belgisiz.