Eki júk vagony relsten shyǵyp ketti

ASTANA. QazAqparat - RF Vladımırskıı oblysynda Aleksandrov-1 stansasy aýdanynda eki bos júk vagony joldan shyǵyp ketken. Zardap shekkender joq, dep habarlady máskeýlik temir jol baspasóz qyzmetinen.

Eki júk vagony relsten shyǵyp ketti

«Júk poıyzy arnaıy qabyldaý-jóneltý jolyna toqtaǵan, sondyqtan bul oqıǵanyń jolaýshylar jáne qala mańyna qatynaıtyn poıyzdar qozǵalysyna áseri bolǵan joq. Eshkim zardap shekpegen, qatar joldyń gabarıti búlinbegen», - dep naqtylady baspasóz qyzmetinen.

Temirjolshylar atap ótkendeı, oqıǵa máskeý ýaqyty boıynsha saǵat 12.20-da oryn alǵan. Poıyz Bekasovo stansasynan ıAroslavlǵa bara jatqan. Oqıǵa ornyna shuǵyl qalpyna keltirý poıyzy keldi. Máskeý temir jol mamandary oqıǵanyń mán-jaıyn anyqtaýda.