«Boko Haram» Nıgerııanyń soltústik-shyǵysyndaǵy 16 qalany órtep jiberdi

ASTANA. QazAqparat - «Boko Haram» radıkaldy toby Nıgerııanyń soltústik-shyǵysyndaǵy 16 qala men aýyldardy órtep jiberdi. Bul týraly jergilikti bılikke silteme jasap, Agence France-Presse habarlady.

«Boko Haram» Nıgerııanyń soltústik-shyǵysyndaǵy 16 qalany órtep jiberdi

«Olar (Boko Haram) Baga, Doron-Baga, Maıl 3, Maıl 4, Kaıen Kýros, Býrdýram syndy qalalardy túk qaldyrmaı órtep jiberdi», - dedi jergilikti sheneýnikterdiń biri.

Órt shalǵan eldi mekenderdiń turǵyndary Chad kólindegi aralǵa qashýǵa májbúr boldy.

Buǵan deıin jergilikti bılik «Boko Haram» toby Nıgerııadaǵy Baga qalasy men áskerı bazany basyp alǵany týraly habarlaǵan bolatyn, dep jazady Gazeta.rý.